Pentru Laur invatati GM care sant obligatile lor

In jos

Pentru Laur invatati GM care sant obligatile lor

Mesaj  ALINPITICU la data de Sam Mai 21, 2011 2:01 am

Am si eu o rugaminte invatati GM-i ce obligati au ca se pare ca habar nu au si mai si vorbesc urat.Ia uite pentru ce mia dat block chat lvl 1 si ma mai si face c...t si prost.Dupa ce ca imi blocheaza un cont fara nici o dovada si se pare ca nici nu stie cum ar trebui sa vorbeasca un Gm ,in nici un caz asa . Si pentru GM Gabytzu ca sa sti si tu asa se face pe un server respectat adica pui dovada nu blochezi contul ca ti se pare tie ca are cineva hack chiar daca esti GM tot trebuie sa ai o dovada si cel mai important se vorbeste frumos cu playeri. E GM Gabytzu91[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [/img]

ALINPITICU

Data de înscriere : 20/05/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Pentru Laur invatati GM care sant obligatile lor

Mesaj  lauur la data de Sam Mai 21, 2011 6:15 am

La dmg hack este mai dificil sa obtii o dovada, doar eu pot face asta.
[Gm]GaByTzu91 a procedat corect ca a banat contul acela, daca el a observat dmg hack inseamna ca asa este.
In privinta lui este un baiat foarte corect , nu face acuzatii false.
O sa discut cu el sa`si controleze limbajul
Contul RedLine va avea chat`ul deblocat de mine inaintea expirarii perioadei de 24h

lauur
Admin

Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Pitesti

Vezi profilul utilizatorului http://SmiLemt2.ServeGame.CoM/

Sus In jos

Mesaj  ALINPITICU la data de Sam Mai 21, 2011 6:39 am

Laur nu te supara dar nu e deloc greu sa ai o dovada la hack dmg exista programul CAMSTUDIO e free si foarte eficient sau un print deci nu e greu deloc dar nu stie baiatul se pare ca e incepator.
PS si eu am avut server metin si am si fost GM pe alte srv deci sant 100% convins ca nu e greu sa ai o dovada.
Daca se da blocare cont fara o dovada asta inseamna ca poate bloca contul la ori si cine doar daca nu ii place de "ochii" lui si tu il crezi e prea absurd, nu asa se tine un server nu acuzi pe cineva fara dovada e ceva normal asa e si in viata de zi cu zi nu dai pe cineva in judecata fara dovezi.
Asta inseamna ca daca el vede ce am scris aici si nu ii convine imi blocheaza si contul asta ca doar tu il crezi fara dovezi. Ti se pare corect?Mie nu. Eu eram sura pe caracterul ala si pe asta la fel si stiu foarte bine cum se pun bonusurileam mult int si critica iar el a zis ca aveam hack la metine de unde a vazut el ca eu aveam hack nu stiu nu are cum sa vada cum dau eu in metine singura explicatie e ca din cauza ca spargeam prea repede metinul, sant curios ce ii face la un war ca are incizia tripla ii zice ca are hack 3X??? ,tot ce se poate.Iar in dreptul topicului RECLAMATII scrie clar si citet +POZA

ALINPITICU

Data de înscriere : 20/05/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum