Ce fac unii din lipsa de activitate ;)

In jos

Ce fac unii din lipsa de activitate ;)

Mesaj  Venus la data de Mar Apr 05, 2011 3:27 am

O sa incep prin a spune ca nu mi se pare deloc corect ca eu de lvl 75 care ma chinui sa imi fac iteme fara a dona, sa vina un modat la mine, fie din acelasi regat cu mine sau nu, sa ma omoare cum dau restart.
In momentul de fata in Jinno nu ma pot duce sa imi iau nici macar sa iau red, sunt 5 sau 6 playeri din regate diferite, cu lvl cu mult peste al meu, iteme modate sau nu, oricum, cu mult mai bune, stau si omoara de zor, de cel putin 4 ore sunt acolo... eu timp de 4 ore nu pot face decat sa nu parasesc piatra, sa imi fac scroll map2, altfel daca am parasit piatra...vai si amar ..... si nu vad pe chat gm "Gatytzuu on nu il stresati" ..... asta cand era on...

Venus

Data de înscriere : 05/04/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Ce fac unii din lipsa de activitate ;)

Mesaj  Dark Britman la data de Mar Apr 05, 2011 8:50 am

Nu esti singurul/singura.
Il stii pe Current?Dar pe lxxy?
Totdeauna (in fiecare zi of course) cand ma duc in oras,este/sunt minim un/doi jucator(i) care ma omor cand ies din immunity zone.Dar deobicei,il vad pe Gabytzu ca ma apara Very Happy

Dark Britman

Data de înscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Mesaj  Venus la data de Mar Apr 05, 2011 8:55 am

sunt singura, deoarece erau peste 4 playeri de la rosi pe mine, non-stop, sau cel putin eram, nu joc pe un sv unde playerii nu sunt respectati, stii cum se zice, daca nu oferi respect, nu pretinde respect, o seara placuta si bft cu sv si playerii, sau ce au mai ramas din amandoua (sv si playeri) .... Wink

Venus

Sus In jos

Mesaj  lauur la data de Vin Apr 08, 2011 9:24 am

O sa rezolvam si problema asta, Serverul este deschis de putin timp, sunt playeri putini si de obicei se intampla ca toti sa se adune intr`un regat. O sa stau mai mult timp online sa ma ocup de chestia asta....si 'Venus' nu avem nevoie de tine pe server , nu te tine nimeni. bafta

lauur
Admin

Data de înscriere : 27/02/2011
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

Vezi profilul utilizatorului http://SmiLemt2.ServeGame.CoM/

Sus In jos

Mesaj  Venus la data de Vin Apr 08, 2011 12:58 pm

Nu mai estevorba de mine de mult timp, o sa iti spun doar ca nu asa iti atragi playeri noi Wink o zi buna

Venus

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum